Відправити запит

Умови використання

Даний веб-сайт (далі – “Сайт”) пропонується вам Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія «ЮТАС» («ЮТАС», також «ми», «наш», «нас» тощо), розташоване за адресою: вул. Марії Капніст, 2-А, 03057, м. Київ, Україна. Ваш доступ на даний сайт та його використання, так само як і використання контенту, даних, матеріалів та інформації, що міститься на цьому сайті (далі – «Контент»), регулюються цими Умовами використання.

Компанія «ЮТАС» залишає за собою право оновлювати Умови користування ( Дали — «Умови») у будь-який момент без попередження. У разі порушення положень Умов «ЮТАС» має право вдатися до законних та справедливих засобів правового захисту. У разі протиріч в англійській, російській, словацькій або українській версіях цих Умов пріоритет надається українській версії.

Ухвалення умов

Отримуючи доступ або використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь бути юридично пов’язаними Умовами, а також усіма умовами, що містяться або є зазначеними в цих Умовах, або додатковими умовами, зазначеними на цьому Сайті. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, ви не повинні заходити на цей Сайт і не вправі його використовувати.

1. Заява про обмеження відповідальності

Цей Сайт та доступний на ньому Контент надаються «як є» та «за наявністю». Усі тексти, зображення, схеми, відео, файли, думки, пропозиції, веб-сторінки, посилання тощо, наводяться лише для довідки. Компанія «ЮТАС» не дає жодних гарантій та не гарантує точність, повноту, достатність, своєчасність та достовірність матеріалів та інформації, розміщених на сайті, а також не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності чи упущення, виявлені у Контенті. Крім того, покладатися на цей Контент вам слід на свій ризик: Компанія «ЮТАС» не несе жодної відповідальності. Ми залишаємо за собою право переглядати, оновлювати та видаляти Контент на цьому Сайті у будь-який час без попереднього повідомлення.

Посилання на веб-сайти або веб-адреси третіх осіб наводяться лише для вашої зручності, а не для просування чи підтримки будь-яких показаних продуктів або послуг. Компанія «ЮТАС» не дає жодних гарантій та не гарантує точність, повноту, достатність, своєчасність та достовірність матеріалів та інформації, знайдених під час використання таких посилань.

2. Використання Сайту

Всі тексти, зображення, схеми, відео, файли (Контент), опубліковані на Сайті, є власністю Компанії «ЮТАС». Використання Сайту не є передачею права власності та/або авторського права на Контент.

Медіа-файли доступні для завантаження, запропоновані для ознайомлення з інформацією про продукцію «ЮТАС» та не підлягають змінам, редагуванню, скороченню чи доповненню без додаткової угоди з Компанією «ЮТАС».

3. Заяви про авторське право та товарні знаки

Всі авторські права на Сайт та Контент, зокрема тексти, фотографії, медіа-файли, внутрішній технічний вміст (код), файли, а також дизайн та зовнішній вигляд інтерфейсу належать Компанії «ЮТАС» та охороняються Законом.

Товарні знаки, назви продуктів та окремих рішень, логотипи та слогани, опубліковані на цьому Сайті, є зареєстрованими товарними знаками Компанії «ЮТАС» та охороняються Законом.

Ви не повинні копіювати, тиражувати, змінювати та розміщувати торгові знаки, що належать Компанії «ЮТАС», у друкованому, цифровому чи іншому вигляді. Умови використання торгових знаків, логотипів та іншого Контенту, опублікованого на цьому Сайті, є предметом додаткових угод з Компанією «ЮТАС». З питань співробітництва звертайтесь за адресою: info@utasco.com.

4. Повідомлення про конфіденційність

Ми цінуємо конфіденційність ваших даних, які ми можемо збирати, або ви можете залишати на нашому Сайті. У зв’язку з цим ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашим Повідомленням про конфіденційність, що стосується збору та зберігання даних користувачів.

5. Обмеження відповідальності

Ані Компанія «ЮТАС» або афілійовані компанії, ані її партнери або постачальники за жодних обставин не несуть відповідальності за будь-які прямі та непрямі, штрафні, особливі, побічні чи інші збитки, які можуть виникнути внаслідок доступу чи неможливості доступу до Сайту, використання або неможливості використання Контенту на нашому Сайті, а також внаслідок використання або неможливості використання Контенту, навіть якщо ми або уповноважений представник цього Сайту були повідомлені усно чи письмово про можливість такої шкоди. Завантаження будь-яких матеріалів з цього Сайту або їх отримання за допомогою його використання іншим чином здійснюються на ваш розсуд і на ваш ризик. Ви несете одноосібну відповідальність за будь-які пошкодження вашої комп’ютерної системи або втрату даних, які можуть мати місце в результаті завантаження будь-яких матеріалів зі Сайту. У деяких юрисдикціях не допускаються вищезазначені винятки та обмеження відповідальності або відмова від гарантій за випадкові збитки, ці обмеження можуть не застосовуватись до вас.

6. Застосовне законодавство та вирішення спорів

Усі розбіжності, що можуть виникнути у користувача у зв’язку з використанням цього Сайту, вирішаються мирним шляхом переговорів. У випадку не досягнення згоди у процесі переговорів, суперечка передається на розгляд суду у м. Київ, Україна.

7. Контакти

У разі виникнення запитань чи побажань, будь ласка, зв’яжіться з нами:

ТОВ Компанія «ЮТАС»
03057, м. Київ, Україна
вул. Марії Капніст, 2-А
+380 44 456 42 29
+380 44 456 93 92
info@utasco.com

error: